| Sk8_3651 a întrebat:

Cum pun o melodie pe fundal la hi5.sa inceapa ea singura nu sai dea vizitatorul, si fara video plzz numai melodia funda

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Buna!happy
1.mergi la un prieten care are deja melodie pe fundal
2.scrii undeva deasupra"add si tu muzica pe hi5"(da clik acolo)
3.si tit apare o pag cu tot felul de melodie,iar undeva in dreapta sus, apare"cautati", acolo scrii melodie pe care vrei sa o pui
4.iti apare melodie, dai clik pe ea si copiezi liku'
5.mergi la prodilul tau, sectiunea"despre mine"6.dai "paste" la liku' pe cele l-ai copiat, si dai salvare profil
Gata, sper ca te-am ajutat happy
funda puppy dog eyes?

3 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ms de funda happy

| cld17 a răspuns:

Uite.
deci :D
iti dau un site
http://www.muzicahi5.ro.tl/
intri
cauti mel.
intri in mel. in dreapta ai codurile
cauti de la