| vally1234 a întrebat:

Cum pun video p youtube ca am cont big grin plz

Răspuns Câştigător
| xxBRDxx a răspuns:

Dau unde incarcati este langa rasfoieste daca vrei sa faci un vdei de webul tau apasa unde scrie inregistrati cu camera web dupa ce ai apasat pe incarcati, daca vrei din pc apasa unde scrie incarcati un videoclip(incarcati este langa numele tau in stanga)FUNDa

2 răspunsuri:
| Melody a răspuns:

Upload/ Incarcati

Sus, in continuarea barei de cautare.

| andrei90tm a răspuns:

Pai in drept cu bara de cautare mai in dreapta ai optiunea "Incarcati". dupa acea click pe "Incarcati un videoclip" dar vezi sa iti confirmi email-ul ca parca din cate tin minte daca nu ai confirmat email-ul nu ai dreptul de a posta video-uri pe youtube.

Numai bine!