| LoveeMakeup9 a întrebat:

Cum sa adaug un videoclip pe youtube.Primul care imi zice fundita!laughing

Răspuns Câştigător
| ღRαmøOoღ a răspuns:

1.Trebuie sa ai cont
2.Stii unde e bara aia unde scrii ce vrei sa cauti pe youtube? Langa ea e Browse apoi Upload, dai pe Upload.
3. Dupa acea "Select files from your computer" daca il ai deja in caluculator daca nu, dai "Record from webcam" scrie mare langa.
4. Dupa aceea astepti sa se incarce videoclipul si ii dai un nume.
5.Succes!

12 răspunsuri:
| DonyHD a răspuns:

Intri pe youtube.com si acolo sus ai Upload sau Incarcati dupa aia selectezi filmu din pc tau completezi alea acolo si gatahappy

| InjectabilTerror a răspuns:

Buna

Vei folosi acest link pentru a te inregistra mai intai.adica sa iti faci cont http://www.youtube.com/signup?next=/

Apoi dupa ce ti-ai facut cont poti sa pui videoclipuri pe youtube.mai bine zis sa faci "upload" si alte treburi.

Numai bine si succes!

| MarinaMrn a răspuns:

Pai trebuie sa ai cont. daca ai cont sus unde scrii videoclipurile in dreapta scrie incarcati si pe urma incarci ce videoclip vrei... FUNDITA?

| heddy10 a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai cont facut pe youtube. Apoi dupa ce iti faci cont, te loghezi sau cred ca te autentifica automat si i dai sus in dreapta lunde scrie INCARCATI si de si apoi unde scrie SELECTATI FISIERE DE PE COMPUTER. Sper ca te-am ajutat.

| Умcмв a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai cont apoi uploadezi video-ultongue

| carmen13 a răspuns:

Mai intai trebuie sa-ti faci contbig grin

| SanduDogari2 a răspuns:

Trebuie sa ai cont pe youtube, si acolo este incarca video (fundita)

| TiffanyTpu a răspuns:

Trebuie sa ai cont... dupa ce ti-ai facut cont dai acolo sus unde scrie incarcati, incarci videoclipul, astepti sa se incarce si dat salvare(sau cv de genu`)...happy

| dinas a răspuns:

Pai scrie sus dupa search upload si dai acolo si alegi folderul

| georgecristy a răspuns:

In partea dreapta sus, la pagina de youtube ai "upload", dai click si alegi videoclipul pe care vrei sa il adaugi big grin

| FreeSh00teR a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa ai cont in al 2 lea rand vezi ca acolo unde scrii tu ce vrei si dai search (bara aia) scrie primul butonel incarcati si al 2 lea incarcati sau upload
dai pe incarcati sau upload si de acolo te descurci funda te rogwinking

| Fallent36Raducuu a răspuns:

Trebuie sa ai cont pe YouTube... Si dupa aia! Sus langa numele de cont scrie Incarcati dai acolo si incarci un Videoclipp:p:p!