| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa cuceresti un baiat

Răspuns Câştigător
| georgianacas a răspuns:

Ia idul meu si vb mitu_miau_la_tine

292 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai.thinking cum sa cuceresti?! nu e v0rba doar de aasta.:-J trebuie sa fii in primul rand tu kinsuti si cat mai naturala.Arata`i indiferenta dar sa ai ceva special care sa-l atraga.gen: intra in discutii dar nu vi prea aprinsa o sa arate ca esti inebunita dupa el.SImplu Hey ce mai faci azi.gen.astea.:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hei si eu am o problema sunt intr-o scoala noua si este un baiat pe care iol plac este mai mare ca mine cu cativa ani crying si nu cred ca stie ca exist dar nu stiu cum sa ajung sa am conoasca... ajutor va rog!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

eu sunt baiat si va spun ca baietilor nu le plac fetele care umbla scai dupa ei si alea care nu se dau interesate!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa privesti dulce in ochii lui ca el sa poata citi ceti doresti... E un bun pas de cucerit si merge va asigur!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt retrasa si nu stiu cum sa-l fac sa se uite la mine am 14 ani si imi place de el din clasa 1 va rog ajutati-ma multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul si primul rand trebuie sa fii sincera si sa ii spui ca il iubesti, nimic altceva...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rand nu de ta mare si tare pe langa el asa zice ca vai de mine est o fitoasa si poate lui nu-i plac genul de fete.
In fine oori cum. Succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am o problema.Sunt clasa a5-a si simt ca am nevoie de un prieten si nu stiu cum sa-l fac.Va rog ajutati-ma!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru mine toti baietii sunt niste dobitoci care nu merita nici. un strop de iubire oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-ti fie niciodata teama sai spui ce simti pentru el daca si el te plece iti ve zice

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simplu...fi tu insatilaughing)si dk te place pentru ceea ce esti...atunci ve-ti fi fericitzilaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna. ma numesc alexandra. de ieri cred ca m-am indragostit de un baiat. este un amic de al celei mai bune prietene a mele. as vrea sa imi faca cunostinta cu el. dar nu stiu ce sa fac. imi place de el si cred ca il si iubesc. ne intalnim in fiecare dimineata si dupa amiaza pentru ca mergem cu acelasi tren acasa. dar nu vb pentru ca ma cunoaste propriu zis. ce ar trebui sa fac? va rog ajutati-ma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va rog ajutati-ma sunt in clasa a 7a B iar el este in clasa a 7 A il cheama silviu nu stiu cum sal cuceresc mie imi place de el si lui ii cam place de mine acum o saptamna a stat mai aproape de mine dupa ce intr-o zi o verisaoara mia sp ca l-a vazut cu o fata am incer cat sa il ignor dar nu pot iar acum nu pre mai vb cu mine ca inainte eu cre d ca ma iubeste dar de ce face asta va cer parerea va rog ajutatim asa stiu ce area el este cel mai cuminte baiat si mai destept din sc ce sa fac ca se apropie mai mult dacat se apropie acum ce sa fac\

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna. ma numesc alexandra. de ieri cred ca m-am indragostit de un baiat. este un amic de al celei mai bune prietene a mele. as vrea sa imi faca cunostinta cu el. dar nu stiu ce sa fac. imi place de el si cred ca il si iubesc. ne intalnim in fiecare dimineata si dupa amiaza pentru ca mergem cu acelasi tren acasa. dar nu vb pentru ca ma cunoaste propriu zis. ce ar trebui sa fac? va rog ajutati-ma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna. ma numesc alexandra. de ieri cred ca m-am indragostit de un baiat. este un amic de al celei mai bune prietene a mele. as vrea sa imi faca cunostinta cu el. dar nu stiu ce sa fac. imi place de el si cred ca il si iubesc. ne intalnim in fiecare dimineata si dupa amiaza pentru ca mergem cu acelasi tren acasa. dar nu vb pentru ca nu ma cunoaste propriu zis. ce ar trebui sa fac? va rog ajutati-ma. de exemplu azi am stat langa el in trten si se tot uita la mine si zambeste. ce ar trebui sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hfjhgjkghk

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tocmai m-am mutat la alta sc si vreo 4 din cl ma plac dar nu si cel care il plac eu! adica se uita la mine zambeste ma face sa rad si nu stiu daca ma place? ce sa fac? unu care ma place tot se bate cu ala si nu stiu dc? oare din cauza mea? il iubessccc dar ce sa fac? poti sa-mi dai un sfat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am 15 ani si tot ma framinta des aceasta intrebare. dar cu timpul tu ii dai raspuns si singura ...si e mai bine sa incerci sa mergi pe gresalele tale. ca asa te inveti a cintari totul mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 13 ani si sunt in clasa a 8 a si imi place de un baiat care are 14-15 ani si este in alta clasa de a 8a si nu stiu cum sa ii zic ca il plac, nu ne cunoastem deoarece el a venit anul acesta am vrut sa ii zic de vreo 2 ori dar nu l-am gasit niciodata singur iar atunci cand ma apropii de el ca sa ii zic imi pierd tot curajul, nu ii pot spune direct deoarece sigur il sperii cred ca mai intai ar trebui sa facem cunostinta si sa ne imprietenim ma tem ca daca mai astept mult o sa il pierd ceva sfaturi va implor* laura*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vrei sa vorbesti cu mine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai bine ar fi ca sa cuceresti un baiat, sa nu te lasi dusa de val sa nu injuri, si in primul rand sa ii arati ca ti la el dar nu strident ceva mai misterios

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna sunt allexa am 13 ani si imi pase mult de un maiat florin il chema el se da la mine m-a intrebat chiar sa fiu imptreuna cu el da nu stiu imi este foarte rusine el sa suparta pe mine aseara din cauza unui alt baiat l-am visat aseara sad nu stiu ce sa fac crying parca atunci cand vorbea cu mine ma simteam mai bine dar acum sad... nu stiu ce sa fac... ajutati-ma si pe mine cu un sfat plsss crying ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce pot sa fac sa cuceresc un baiat? sail atrag? sa il fac sa ma placa? nu stiu ce sa fac eu il plac de 2 ani dar nu este nici un rezultat pana in momentul de fata!cryingcryingcryingsadsadsadce pot sa fac ajutati-ma va rog! dati-mi sfaturi si o sa tin cont de ele ziceti-mi ce sa fac ca ele cu o fata pe care o9 credeam prietena mea dar m-am inselat ce pot sa fac?cryingsadsadsadcrying ajutatina va rog din tot sufletul meu:*cryingcryingsadsadcryingsad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu trebuie sa faci nimic...ci sa fii naturala... daca trebuie sa te agiti ca sa il cuceresti inseamna ca nu te merita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa te imbraci cool

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sex

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu iubesc un baiat care nu a trecut de amintirea fostei iubite, cum sa fac sa o uite

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draga Gina93 sunt in asa situoatie ca si tinesadpoate imi zici si mie ce ai facut pina la urma?sadsad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu il plac foarte mult da el nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu zic ca sa-i zici in fata ca il placi si ai sa vezi raspunsul dar nu fa aceeasi greseala ca si mine nu ii spune asta cand esti cu cineva spune-i cand esti singura cu el! bafta!