| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa cuceresti un baiat

Răspuns Câştigător
| georgianacas a răspuns:

Ia idul meu si vb mitu_miau_la_tine

292 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am o problema :azi baiatu p care il iube a zis: "nu am nevoie d banii ei oricum ca atnc cand o vad ma sperii"crying a vnt la mine sh lan prietenele mele sa ne ceara banilaughing si se toot holbeaza la mine. c sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Anonim :eu zic asa:pe baieti ca sa ii cuceresti trebuie sa le arati putina indiferenta dar nu prea multa pentru ca pana la urma te-ar ignora.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa curesc un baiat care iubeste o alta fata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iony
buna! in primul rand daca iti place un baiat trebuie sa vada ca esti apreciata si fidela pe urma sa vada ca nu esti usoara ca o pana trebuie sa fi tare, sa umble el dupa tine nu uh dupa el, asa ii vei arata ca esti indiferenta si nu te amageste orice compliment deai lui dupa aia intra in vb cu prieteni lui, fate integrabila in orice grup si povestiti lucruri ...nu stiu despre altceva si mie imi placea un baiat, dar el nu stia asta pe urma a intat in vb cu mine pe mess, dar pe parcurs am mai vb si off-line, acum ma place alt baiat si cred ca e indragostit demn, si eu simt acel lucru cred? ok bafta tuturor, in dragoste nu va lasati intimidate de baieti fetele sunt nr 1

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubesc un baiat din clasa mea. El se da la aproape toate fetele din clasa; eu fiind noua (sunt clasa a 8-a, am venit in clasa aceasta din clasa a 7-a) nu prea discut cu el mai pe scrt sunt timida si linistita.Cam la inceputul clasei a 7-a intra pe mine si imi spunea ceao, cf? eu i-am raspuns dar nu am stiut cum sa lungesvorba ca sa discute cu mine.Acuma ui cred ca ii place de o tipa din cls 8-a dar ei nu ii prea pasa de el. Ce sa fac ca sa se uite la mine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca esti frumoasa n`ai nici o grija`winking, in ziua de azi o multime de baieti se indragosteskk de trupurile fetelor, dar oare kati dintre ei se indragosteskk si de sufletele lor`? raspuns: 0, 00... corpul e solutia`smug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am fost cu un baiat de ceva timp.pe care la un moment dat l-am ignorat.atita timp cit ieram cu el nu intelegeam ce simt pentru el. dupa ce ni-am despartzit am inteles ca-l iubesc...acuma el are prietena. dar simt ca mai are ceva sentimente pentru mine.si asteapta sa fac eu vreun pas acum.pentru ca nu stie ce simt pentru el.si nu ar vrea sa dea in bara.cum ar trebui sa procedez? ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu stiu asta incerc si eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna...am o intrebare, cum poti da un baiat combinat peste cap? nu sunt o fata care sa nu stie ce e aia relatie sau care sa-si fii facut probleme pana acum in privinta baietilor,, dar acum e altfel cred ca m-am indragostit de un baiat care are deja prietena...il vrea! ce fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna. Imi place un baiat care in clasa cu mine si un timp am stat in fata lui in banca si tot vorbeam din ce in ce mai mult. insa la un moment dat colega mea de banca trebuia sa se mute altundeva deci nu am mai avut cum sa vb cu el ptrca neo mutat departe de el.este o colega foarte enervanta care la un m oment dat a ajuns mai aproape de el in banca si a inceput sa se dea la el. tot timpul cand se zicea ceva de mine si de el el incepea sa se roseasca. iar acum nu mai prea vb asa de mult numa cateodata pe mess. nu stiu ce sa fac.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de caracterul, teperamentul si hobby-urile lui. Faci ca si in armata: prima data cercetezi terenul, aflii care-i sunt punctele "tari" si care-i sunt slabiciunile. Dupa acea vei sti de unde si cum sa-l "ataci"trebuie sa stii cum sa te porti cu el.trebuie sa ii fi mereu alaturi sa stii cand sa zambesti-in functie de situatie-sa te porti frumos cu prietenii lui si sa ai cat de cat o atitudine.trebuie sa stii sa ii dai de inteles ca te intereseaza el:sa demonstrezi ca ai intenti serioase, placuta la vorba, naturala, intelegandul si sa -i fi alaturi, sprijin la bine si la rau, si prieten devotat, si pofta de viata! succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau si eu niste sfaturi am fost cu un baiat apoi ne-am desp, eu tin foarte mult la el dar m-a lasat balta cand-va si nu l-am vazut de 3 luni apoi am inceput sa vormib iar insa mie imi place foarte mult de el asa ca ne-am intalnit din nou, a incercat sa ma faca geloasa apoi mi-a luat telu sa citeasca mesaje etc. A venit m-a strans in brate si m-a pupat. Dar mi-a facut foarte multe cat timp am fost impreuna a zis doar ca a profitat si am trecut cu vederea peste dar problema e ca in general e foarte indiferent si totusi cand e in fata mea vine la mine... dar am vazut ca i-a lasat com pe hi5 la tot felul de prietene deale lui cum ca,, eu o ador pe asta din poza : esti dulce ca mierea"si nu imi pica bine il vreau inapoi ce sa fac. vreau si eu niste sugestii daca se poate carmen.roxy96 va rog mult

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna :] eu am 13 ani si imi place de un baiat de 20 :-s si imi face mereu ochi dulci credeti ca o ia in gluma? sau chiar vrea o relatie? va rog raspundeti!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am cunoscut un baiat acum ctv zil, am facut cunostinta.etc, ne-am plimbat si asa mai departe ...Am rugato pe colega lui de cls [ prietena buna ca mine] sa il intrebe daca vrea sa fim impreuna,, si el a zis ca trebuie eu sa vb ca el...pe urma a inceput sa se dea pe langa mine, dar p urma a plecat ca alte fete. si un prieten de al meu la chemat sa stam de vorba. akl era dany[cel de care sunt indr] pretenu` l si eu. iar pretenul meu mi. a zis stati de vorba,. iar eu i.am spus : '' Ce avem de discutat?'[eram nervoasa vazandu. l ca fetele alea]'. pe urma dany a plecat straight face, si s. a dus din nou la celelalte fete straight face. cum fac sa il cuceresc?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

...hey.salut ma numesc angelica am 12 ani am fost cu un baiat dar neam espartyt din gelozie acum este cu o fta pentru a uita d mine...cum sal aduc inapoi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite cum sa faci vorbestei celei mai bine prietene ale tale despre el dai baiatului un nume de cod apoi fal sa te observe (dai o minge in cap sau ceva aseamanator)apoi manipuleazal

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! nu pot spune ca sunt in dificultate doar ca intr-adevar imi place de un baiat care acum a trecut pe a 9 iar eu sunt pe a 7, in anii trecuti nici nu ne salutam dar in acum in ultimul sau an se uita mereu dupa mine vb cu prietenii despre mine lucruri bune.Si intr-o zi am avut un status mai trist si vb cu el pe mess si chiar m-a inrebat ca pentru cine este statusul acela si intrebari din astea.La scoala mereu se impingea in mine. El are un frate mai mik pe care il iau mereu la plimbare si intr-una din zile el i-a spus fratelui lui mai mic ca nu mai vrea sa stea cu mine ca sunt mai mare ca el si ca eu ar trebui sa stau su el ca este mai mare in finee tottimpul ma cicaleste afara ori se face ca da peste mine ori imi spune catecevadar nu stiu oare ii place de mine? un raspuns daca puteti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa incerci sa nu il sresezi prea tare ca apoi nu se mai simnte atras d tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa vezi mai intai cum este el.nu sa sari direct pe primul dragut pe care il vezi.trebuie sa te comporti frumos cu el, sa ii vb cu cat mai multe cuvinte care sa il alinte si sa il faca sa se simta bine, sa te imbtaci bine si sa fi aranjata, cateodata merge chiar si cand te dai la altiilaughing dar mai intai trebuie sa aflii ce ii place si ce nu ii place ca sa stii cum sa il abordezi si despre ce sa vb cu elbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Prietena mea cea mai buna a avut un prieten pe nume Bogdan.Intr-o zi cand mergeam cu ea pe strada ne-am intalnit cu Bogdan si prietenul lui ok, ceva obisnuit nu am acordat prea multa atentie prietenului respectiv mi s-a parut doar simpatic... dar cu timpul a inceput sa imi placa mult de el, pasiunea lui era dansul (iubesc dansul un lucru in comun yupyy) era un foarte bun sportiv si era de treaba, problema este ca nu am nici un id nici nr de telefon avand in vedere ca m-am intalnit cu el doar de 3 ori din intamplare prin oras si l-am salutat dar atat. Prietena mea s-a despartit de Bogdan asa ca nu mai am nici o posibilitate... ce sa fac ca sa ii pot atrage atentia? cum sa ma mai intalnesc cu el daca nici macar nu stiu unde sta? happy stiu, poate v-am plictisit cu povestea mea destul de lunga dar va rog ajutati-ma chiar am inceput sa tin la el mult si nu as vrea sa il pierd! Multumescbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fii cit mai sincera cu el, sa-i arati ca il iubesti cu un anumit scop sa fii mai optimista si sa-i gasesti punctul slab ca sa-l poti atrage la tine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite plac un baiat de 15-16 ani si el imi da niste semne ca ma simpatizeaza dar nu stiu sigur daca ma place sigh ce nu imi place la el e ca se gandeste la scenile opscene si asta ma deranjeaza. Cum il
pot aduce mai aproape de mine si sa il pot schimba cat de cat? heeeeeelp

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spune-i ca iti place aventura adica sex

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sal cruceresc pe un baiat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prea multa indiferenta strica.fi undeva intre.nici prea prea, nici foarte foarte...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place un baiat care am fostvreo doua saptamani dupa care nu a mai dat nici un semn de viata dupa un timp m-am gandit sai tr un sms dupa care am esit am fost impreuna inca o saptamana si nu a mai dat nici un semn de viata i-am tr sms dar nu ras cum sa reactionez va rotg ajutati-ma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am fost cu un baiat vreo doua saptamani n-a mai dat nici un semn de viata la cre i-am trimis eu un sms dupa carene-am inpacat am vorbit o saptamana si iaras namai dat nici un semn de viata cum trebuie sa procedez?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, am 17 ani si tin cat de cat la un baiat dar el sp ca nu tin la el ma puteti ajuta cu niste sfaturi uitati id meu isto_mary_eliza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt clasa a 5-a simi place un baiat mai inalt ca mine dar el nu ma baga in seama suntem de aceeasi varsta dar el sta cu alte fete cand ma baga in seama(foarte rar) ma face sa il bat ce ma fac nu am curaj sa ma dau pe langa el e nebun se crede emo si vb urat dar nu stiu de ce imi place asa d mult