| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa cuceresti un baiat

Răspuns Câştigător
| georgianacas a răspuns:

Ia idul meu si vb mitu_miau_la_tine

292 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tocmai m-am mutat la alta sc si vreo 4 din cl ma plac dar nu si cel care il plac eu! adica se uita la mine zambeste ma face sa rad si nu stiu daca ma place? ce sa fac? unu care ma place tot se bate cu ala si nu stiu dc? oare din cauza mea? il iubessccc dar ce sa fac? poti sa-mi dai un sfat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am 15 ani si tot ma framinta des aceasta intrebare. dar cu timpul tu ii dai raspuns si singura ...si e mai bine sa incerci sa mergi pe gresalele tale. ca asa te inveti a cintari totul mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 13 ani si sunt in clasa a 8 a si imi place de un baiat care are 14-15 ani si este in alta clasa de a 8a si nu stiu cum sa ii zic ca il plac, nu ne cunoastem deoarece el a venit anul acesta am vrut sa ii zic de vreo 2 ori dar nu l-am gasit niciodata singur iar atunci cand ma apropii de el ca sa ii zic imi pierd tot curajul, nu ii pot spune direct deoarece sigur il sperii cred ca mai intai ar trebui sa facem cunostinta si sa ne imprietenim ma tem ca daca mai astept mult o sa il pierd ceva sfaturi va implor* laura*

| Pisicutza1998 a răspuns:

Fetelor sincer stiu cum e

| Pisicutza1998 a răspuns:

Of stiu cum e mori de ciuda cand il placi si el nu te baga in seama dar fata trebuie sa il eviti putin daca vrei sa afli daca te placehappydepinde daca ai idul lui trebuie sa intri in discutii de gen hei ce tema avem la rom (gen)si asa usor te apropii::Xpup la tine si apropo nu-ti face grij daca sti cum sa il abordezi iti iesehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vrei sa vorbesti cu mine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai bine ar fi ca sa cuceresti un baiat, sa nu te lasi dusa de val sa nu injuri, si in primul rand sa ii arati ca ti la el dar nu strident ceva mai misterios

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna sunt allexa am 13 ani si imi pase mult de un maiat florin il chema el se da la mine m-a intrebat chiar sa fiu imptreuna cu el da nu stiu imi este foarte rusine el sa suparta pe mine aseara din cauza unui alt baiat l-am visat aseara sad nu stiu ce sa fac crying parca atunci cand vorbea cu mine ma simteam mai bine dar acum sad... nu stiu ce sa fac... ajutati-ma si pe mine cu un sfat plsss crying ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce pot sa fac sa cuceresc un baiat? sail atrag? sa il fac sa ma placa? nu stiu ce sa fac eu il plac de 2 ani dar nu este nici un rezultat pana in momentul de fata!cryingcryingcryingsadsadsadce pot sa fac ajutati-ma va rog! dati-mi sfaturi si o sa tin cont de ele ziceti-mi ce sa fac ca ele cu o fata pe care o9 credeam prietena mea dar m-am inselat ce pot sa fac?cryingsadsadsadcrying ajutatina va rog din tot sufletul meu:*cryingcryingsadsadcryingsad

| Hirockers a răspuns:

Ok.sa va spun problema mea. mie imi place de un tip foarte sociabil care isi iubeste prietenii. adica. o tipa a vrut sa fie cu el si in doua saptamana el a tinut la ea, dar nu vroia sa fie cu ea, dar s-a comportat ca atare.si nu a facut-o sa sufere aratandu-i ca si el o iubeste, dar ca pe o prietena. mie imi place de el.si lui de alta tipa.si tipa e. nu stiu cam distrusa dar nu ma bag.pe mess e ok. dar in realitate e si mai ok. e genul mai pupacios.eu sunt mai retrasa...nu stiu cum.cum sa ma dau la el. ce sa fac mai intai.HELP!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu trebuie sa faci nimic...ci sa fii naturala... daca trebuie sa te agiti ca sa il cuceresti inseamna ca nu te merita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa te imbraci cool

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sex

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu iubesc un baiat care nu a trecut de amintirea fostei iubite, cum sa fac sa o uite

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draga Gina93 sunt in asa situoatie ca si tinesadpoate imi zici si mie ce ai facut pina la urma?sadsad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu il plac foarte mult da el nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu zic ca sa-i zici in fata ca il placi si ai sa vezi raspunsul dar nu fa aceeasi greseala ca si mine nu ii spune asta cand esti cu cineva spune-i cand esti singura cu el! bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

U trebuie sa cunoasti acea persoana si apoi daca chiar simti ceva pentru el poti sa-i spui incetul cu incetul ca nu ai nimic de pierdut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lui ii place de mine si mei de el dar problema e ca el este rusinos ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru gina93.In primul rand nu fa niciodata greseala sa intrii tu pe baieti sau sa lansezi tu invitatiile, daca e interesat de tine ti le va face el, dar din cate vad el si-a cam dat seama ca tu i-ai cazut in plasa, lasa-l nu mai vb cu el vreo saptamana, nu-i raspunde nimic...rupe total contactul cu el, si el va incepe sa-si puna intrebari de genu "ma mai place?" "oare si-a pierdut interesul?" "are prieten?", o sa vada ca esti ocupata, ca nu ai nevoie de el si asta o sa-l infurie, si ce-l mai importanat o sa se gandeasca la tine, si odata ce ai intrat in mintea unui baiat e foarte usor sa-l joci pe degetebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi place de un coleg de clasa, cand a venit la scoala noastra eu am stat cu el in banca acum stau cu o fata, de atunci au trecut 2 ani, si mie inca imi mai plc de el...in banca din spatele meu stau prietenii lui cei mai buni(cu care eu ma inteleg ca fratii) si trece si pe la ei, ma saluta dar nu da de inteles ca ar fi interesat de mine el sta in alt cartier dar jumate de drum mergem impreuna, acum nu o mai lua pe drumul pe care mergeam impreuna si merge pe alt drum cu cea mai buna prietena a mea, care este si vecina lui(ea are prieten si oricum ea il considera pe el mascarici)dar mi-e frica sa nu aiba el sentimente pentru ea si nici prietenei mele nu pot sa ii spun ca imi place de el, altfel ar rade de mine, cand stateam cu el in banca ma apara dar se si certa cu mine, in trecut prietena mea i-a pus piedica si el a cazut iar el o ura, dar acum se inteleg binisor si cand ii rog sa mearga cu mine pe celalalt drum ei nu accepta mai e putin pana sa se termine scoala si vreau sa ii spun ce simt dar mi-e frica de reactia lui, avem aceleasi gusturi in privinta muzicii si amandurora ne plac glumele dar dintr-o data el s-a racit si abia daca mai vb cu mine, intre noi acum a aparut o relatie de rivalitate(la scoala, la olimpiada etc) si nu stiu ce sa fac(nici eu nu sunt in limba dupa el si uneori ma port distanta cu el dar ii zambesc cand are nevoie de un zambet)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa cuceresc un baiat el are 22 iar eu 16 il plac ff mult si cred ca si el ma place ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa il cuceresc daca el ma crede doar cea mai buna prietena a lui straight face?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rand, nu il lasa sa vada ca uh vrei sa il kukeresthy, ca o sa-ti faca in kiuda. apoi trateaza-l cu indiferenta, crede-ma ca va merge ca pe roate. spune-i ca uh, khyar daca il plaki, nu te-ar deranja sa il vezi cu alta. asta ii termina p baieti.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Help nu stiu ce sa ma fac deoarece eu iubesc un baiat el e in clasa a 7 a in clasa cu fratele meu. eu sunt topita dupa el dar el asa si asa. va rog dati si mie niste sfaturi ce sa fac plz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de el

| geo22 a răspuns:

Baietii astia st si prosti

| geo22 a răspuns:

Nu vor sa fie fericiti, sunt asa de vaniosi

| geo22 a răspuns:

Eu nu mai ii inteleg ce vor, doar sex, adevarata dragoste nu e asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu iubesc un baiat care o place pe cea mai buna prietena a mea ce sa fac?