| Alexandra87889 a întrebat:

Cum sa ii arat celei mai bune prietene ca pot fi o prietena adevarata big grin?

Fundiii love struck

6 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Pai nu trebuie sa faci ceva acum, rapid. Arata-i in timp. Fii alaturi de ea si la bine si la rau, nu o neglija [ adica iti gasesti alta prietena si o lasi balta pe ea ]. Din lucruri marunte se naste incredereahee hee

| sergiu2525 a răspuns:

Fa-i cunostina cu un baiat frumos, ba chiar incearca sa-i combini, iti va multumi toata viata daca chiar a meritat baiatulbig grin(stiu din propria experienta)

| DiannaDia a răspuns:

Demonstreazai! ajut-o la ceva, stai mai tot timpul cu ea, fa cai place ei, fii alaturi de ea in clipe grele! funda?hee hee

| Balboa a răspuns:

Fi tu insati si nu-i trada increderea.

| εʟεпα a răspuns:

Sprijin-o.petreceti timpul cu ea.Si nu o mintii!winking

| BABYFACE1989 a răspuns:

Sa i arati ca se poate baza pe tine.de ex daca te suna la 3 dimineata si are o problema, sa o ajuti