| BoomBoomToxic a întrebat:

Kum sa ii arat celei mai bune prietene cat de mult tin la ea si o iubesc? Funda+vot

Răspuns Câştigător
| Bringthatbass a răspuns:

Nu stiu. Nu ar trebui sa ii dovedesti.E de ajuns ca simti acel sentiment special pentru ea! E de ajuns ca o iubesti ca pe sora ta! Dar, daca tu crezi ca ar trebuie sa ii demostrezi. Organizeaza o petrecere (micuta) nu conteaza unde... un picnic... sau alceva care poate fi facut intr-o casa, sau intr-o gradina!happy

3 răspunsuri:
| danny_1954 a răspuns:

Spune-i pur si simplu eu asa as face big grin

| Denii10 a răspuns:

Prin gesturile tale,ajutorul tau, sfaturile tale, atunci cand are nevoie de o imbratisare tu vei fi pregatita pentru ea

| alexbulinuta a răspuns:

Fi mereu alaturi de ea. Oricum daca iti este cea mai buna prietena nu este nevoie de fapte sau cuvinte.Asta e de la sine inteles daci de aceea iti este cea mai buna prietena.