| sEbYnFs99 a întrebat:

Cum sa imi fac un servar de samp fara sa fie Hostat sau sa fie hostat dar fara sa platesc?! Funda!

Răspuns Câştigător
| Carton a răspuns:

De unde ai aflat tu ca am 15 ani? Nu ma refeream neaparat la SAMP. Am avut servere de CS hostate pe durata a mai multor ani si am castigat destul cat sa imi cumpar propriul server si sa imi hostez singur tot ceea ce am nevoie. Desi nu prea mai ma joc si momentan nu hostez nimic, cand voi ramane fara ocupatie iti garantez ca voi reintra in afacerea asta. Daca vrei sa discutam mai multe hai sa o facem in privat, nu cred ca este cazul sa discutam si sa ocupam un spatiu care ar putea fi folosit in beneficiul lui seby. Da-mi un PM si vorbim acolo.

17 răspunsuri:
| naitreaba a răspuns:

Eu iti propun asa, fi atent la ce iti spun:
.
IESI DIN CASA SI LASA SAMP-UL!

| Carton a răspuns (pentru naitreaba):

Da tu ce pla mea cauti in casa?

| naitreaba a răspuns (pentru Carton):

Stau pe TPU sa-mi bat joc de unii ca tine.

| Carton a răspuns (pentru naitreaba):

Probabil ca ai 12 ani, ai descoperit si tu redtubu a? Wanker

| naitreaba a răspuns (pentru Carton):

De unde ai aflat ca am 12 ani? Jegos cu pene care esti. Observ ca se invata limbi straine pe la tine pe la tara.

| sEbYnFs99 explică (pentru naitreaba):

Sia atunci merge ne hostat?

| Carton a răspuns (pentru naitreaba):

Prietene, dupa limbajul tau de oligofren si numele tau specific unui troll "naitreaba" imi pot da seama ca ori esti mic si nu ai ce face ori esti mare si esti prost. Intrebarea mea este de unde sti tu omule ca baiatu asta nu sta p-afara? Si pana la urma care e problema ta? Daca ai sti cati bani se scot din jocuri, garantez ca nu ai mai comenta.

| naitreaba a răspuns (pentru Carton):

Ai 15 ani si cresti ca esti prea matur? Din jocuri se scot bani incat sa se hosteze serverul si atat, nu faci nici un fel de profit. Dintr-un server de samp pierzi bani si atat. Esti un nimic, jegosule. :]

| Ady_Adrian_1996 a răspuns (pentru naitreaba):

Ai de pla ta bah drace!

| Ady_Adrian_1996 a răspuns (pentru naitreaba):

Poti sa iti iei un host gratuit pentru o anumita perioada(de probe).iar daca iti merge bine cu playerii te asigur eu ca faci si bani de host.winking

| dNNb a răspuns (pentru Ady_Adrian_1996):

Ma daca esti asa de destept spune si tu cum poti sa faci un host gratis(pentru o perioada :S)

| Ady_Adrian_1996 a răspuns (pentru dNNb):

1.Hostul nu il faci!
2.Am spus mai sus^!

| dNNb a răspuns (pentru Ady_Adrian_1996):

Stiu ma da am vrut sa vad daca chiar stie happy rolling on the floor)

| dNNb a răspuns (pentru Ady_Adrian_1996):

Ma ai spus ca poti sa iti ei un host pentru o perioada na zi cum ca si eu sunt interesat.

| Ady_Adrian_1996 a răspuns (pentru dNNb):

Am zis mai sus. Oricum daca nu ai inteles:
Cauti o firma de hosting care da host pentru probe..sa il testezi...
Si daca il populezi in timpu asta gasesti si bani(de la donatoriwinking )

| dNNb a răspuns (pentru Ady_Adrian_1996):

Oooooooooooooooooooo acum mam prins happy

| Carton a răspuns (pentru naitreaba):

De unde ai aflat tu ca am 15 ani? Nu ma refeream neaparat la SAMP. Am avut servere de CS hostate pe durata a mai multor ani si am castigat destul cat sa imi cumpar propriul server si sa imi hostez singur tot ceea ce am nevoie. Desi nu prea mai ma joc si momentan nu hostez nimic, cand voi ramane fara ocupatie iti garantez ca voi reintra in afacerea asta. Daca vrei sa discutam mai multe hai sa o facem in privat, nu cred ca este cazul sa discutam si sa ocupam un spatiu care ar putea fi folosit in beneficiul lui seby. Da-mi un PM si vorbim acolo.

| Neku a răspuns:

Nu poti sa hostezi nimic daca nu platesti. Daca totul ar fi pe gratis, firma de host ce ar castiga de pe urma asta? Gandeste-te ca, trebuie bani la curent, internet, intretinere, angajati etc, nimic nu este gratis.

Întrebări recente