| DirtyCheese a întrebat:

Cum sa ma loghez pe World of Warcrft dupa ce mi-am facut contul a spus sa ma loghez si am intrat sa ma loghez si nu ma lasa ce sa fac

Răspuns Câştigător
| υℓqυισяяαЧєѕραɗα a răspuns:

Hei iti dau eu un sv de wow privat instant level 80 vrei site www.zhyperwow.com si dai la data engb la realmlist si schimba ce scrie acolo set realmlist si scrie ceva stergi ala si scrii logon.zhyperwow.com;) funda?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa joci orice WoW fara sa platesti, copiaza jocul de la alt player si instaleazal.Asa nu mai platesti si poti sa joci cat timp vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar daca official este cel mai tare ...am un server privat numa bun^^ multen WoW... e cam "inghesuit" daca intelegi ce-ti spun, oricum merita.
Totul merge okay...

| AdyPunk a răspuns:

Trebuie sa platesti ca sa iti faci cont pe serveru' official de wow laughing)))