| IL03ELO a întrebat:

Sallz ajutati-ma va roog urgent! am cumparat jocul World of Warcraft Cataclysm online si am facut cont dar cand intru in joc zice sa ma loghez. m-am logat si zicea ca nu am un joc World of Warcraft atasat de contul meu...am intrat pe site m-am logat si zice ca nu am caractere...va roog help dau funda mareee! intrati pe www.worldofwarcraft.com plss urgent

2 răspunsuri:
| dadonexus a răspuns:

Wow'ul trebuie sa fie complet clasicul, tbc'ul woltk'ul si cataclysmul altfel nu o sa mearga

| Cristy33 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema sad