| Inocenta510 a întrebat:

Cum sa nu imi mai inghete mana pe mouse? Mereu mi se intampla, chiar si vara.

Răspuns Câştigător
| W3ZzoRe a răspuns:

Pai Poate Mouseul Tau Nu Are Beculetz Dealea Ca Incalzeste El Umpic Acolo
Dar Pt Problema Ta Iati Manusi Ceva Sau Un Ventilator Cu Aer Cald

FUNDA?

8 răspunsuri:
| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Nu o tine mult timp nemiscata, misc-o mai des...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai pune mana pe mouse.

| Gabitzu246 a răspuns:

Loool,du-te la doctor s-ar putea sa ai probleme cu circulatia sangelui, cum naiba sa iti inghete mana pe mouse vara la 40 de grade cum au fost anul trecut?

| AlexandrulS a răspuns:

Inseamna ca ai probleme cu circulatia sangelui daca iti incheata mana pe mouse si vara...

| Lasxlo_Popa_1997 a răspuns:

Pai sa-ti pui mana pe calorifer sau pe ceva cald sau sati incalzesti in camera rolling on the floor))

| EuEuEu2 a răspuns:

Pai pune-ti o sticluta cu apa calda sau patura peste mana

| Inocenta510 explică:

Nu mi se invinetesc nici aici, nici altundeva, doar ca se racesc..si sa stiti ca nu am probleme..Cred ca din cauza ca stau cu ea nemiscata. Si rar vara, dar totusi se intampla.

| Alle19Elena a răspuns:

Probabil din cauza circulatie. Stai probabil mult cu mana pe mouse si sangele nu circula asa bine. Si mie mi se intampla!