| Madalina1d a întrebat:

Cum sa te distrezi cu BFF-ul tau in timpul liber? (vreau cat mai multe raspunsuri)

2 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

Ascultati muzica, iesiti pe strada, jucati jocuri, mergeti la cumparaturi, mergeti la cinema sau vedeti un film acasa.

| ZaKy a răspuns:

Mergeti in Mall,vedeti un film,daca nu va permite buzunarul downloadati unul de acasa, iesiti cu rolele in parc, iesiti la un suc/pizza, mergeti va jucati ceva, sunt multe lucruri pe care le poti face