| Triana a întrebat:

Cum scap de reclamele stupide 'am slabit 30kg in 60 zile' care apar pe toate browserele? ^.^ multumesc

3 răspunsuri:
| MrKez a răspuns:

Cred ca cu adblocker te va ajuta sau cu Mozilla firefox adblocker. https://chrome.google.com/......kkbiglidom

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Daca sunt flash, exista o extensie cu ajutorul careia poti bloca reclamele flash. Ea se numeste "Flash block". O poti gasi pe site-urile cu add-onuri si extensii pentru browserele Firefox, Chrome si Opera.
Daca nu poti folosi Ad block sau Ad block plus. Sunt tot extensii.

| Anuta2012 a răspuns (pentru TechnologyWebBrowsing):

Merge, multumim mult:X