| roxycool a întrebat:

Cum schimbi parola la mess urgent! helppp!happyhappyhappy: dau funda daca e bine hai ca e urgent!happy

13 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Schimbare parola Yahoo Messenger
Deschizi Yahoo Messenger -> Messenger -> My Account Info -> Logare -> Sign-in and security -> Change your password
Succes !

| gianina14 a răspuns:

Pai daca dai dublu clik pe yahoo! messenger undeva jos scrie,, forgot your password,, dai clik apoi iti apar niste intrebari si dai clik acolo unde scrie I forgot my password si apoi dai next.
Apoi iti scrii id si uh numar dat de ei apoi dai iar next apoi iti apare sa rasp la cateva intrebari alese de tine atunci cand ti ai facut id rasp la ele si apoi poti sa ti schimbi parola.
Eu doar asa stiu mai este ceva si din innauntrul messengerului dar pe aceea nu o stiu...
Daca te am ajutat de mi si mie fundita:*

| oanyoana a răspuns:

Intra sus la Messenger apoi la my account info si apoi la change password

SAU:deschizi my yahoo messenger si jos acolo scrie forgot your pasword.dai acolo si apoi urmezi pasii
funda?

| oanyoana a răspuns:

Intra sus la Messenger apoi la my account info si apoi la change password

SAU:deschizi my yahoo messenger si jos acolo scrie forgot your pasword.dai acolo si apoi urmezi pasii
funda?

| Năpârlici a răspuns:

Intrii pe www.yahoo.com>>mail>>Forgot your ID or password?>>urmezi instructiunile (iti va cere sa scrii ID-ul apoi un cod apoi intrebarile care au fost puse la infiintarea andresei de messenger)

| Cirus a răspuns:

La messenger -> my account info -> iti scrii parola si te loghezi, -> mai jos ai modificare parola, sau change password depinde de limba -> si acolo o poti schimba

p.s: am un sfat pentru tine, pentru a evita posibilele "scam'uri" iti sugerez ca sus la "Informaţii de contact" sa iti mai adaugi un e'mail, tot al tau, sau al cuiva in care ai incredere ca iti poti recupera prola, astfel daca cineva iti schimba parola, o poti recupera trimitand emial pe celelalte id'uri happy succesbatting eyelashes sper ca te'am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
Cum deschizi messul, jos scrie asa:
Get a new yahoo! ID
Forgot your password? si dai click pe aceasta, ultima.
Apoi ti se deschide o fereastra si dai la prima optiune. De acolo te descurci tuhappy. Succes!

| Smilee4Mee a răspuns:

; xx
Messenger - My Account Info - Logare - Sign-in and security - Change your password

| DenisejUSTmE a răspuns:

Buna! Pai.deschizi mess-ul si undeva jos apare:Forgot your password? Apesi acolo si apare o fereastra, incepi sa completezi.Dar treuie sa stii numele de la ce intrebare ai spus cand ti-ai facut id.(Care este numele celei mai mari nepoate ale dvs? etc.)Bafta!

| yss a răspuns:

Dai la messenger my acount info sh dupa change pasword

| Daddy_5394 a răspuns:

Deci.dai sus la messenger,
Apoi la my account info.
Dupa ce tii se deschide. undeva in stanga.Scrie change your password.dai click. apoi scrii parola pe care o ai in prezent.si de doua ori parola care vrei sa o pui`smug.
Succes. Fundasmuglove struck!

| cosminutzapinky a răspuns:

Schimbare parola Yahoo Messenger
Deschizi Yahoo Messenger -> Messenger -> My Account Info -> Logare -> Sign-in and security -> Change your password
Succes !