| Alextrust a întrebat:

Cum scot petele de pix de pe niste adidasi albi? Am incercat cu ciff, acetona, spirt, zeama de lamaie, etc?

5 răspunsuri:
| AndaAndutZa20 a răspuns:

Iti spun eu, ai auzit de leshie? sau lejia... aici in Spania este o substanta lichida care albeste orice tip ce haine, indiferent de culoare...iar pixul ti-l scoate ca prin minune :*

| kiv1990 a răspuns:

Vanish

| EaEmma a răspuns:

Incearca cu spary fixativ sau cu hochprozentiger Alkohol..bagi un betisor de ureche in solutie si stergi usor.

| AnOnIm20202020 a răspuns:

Cu valish

| Irenee a răspuns:

Incearca sa ii bagi la spalat. sau cu Vanish, cu Ace. thinking