| cristianorudi7 a întrebat:

Am aruncat pixul cu gel rosu pe geam si cateva picaturi au ajuns pe geamul termopan, dar pe tocuri nu pe geam. Am incercat sa scot picaturile si cu zeama de lamaie si cu spirt, dar nu prea am avut succes. Stiti cu ce solutie as putea scoate petele de tot? Ms

Răspuns Câştigător
| EkaBuBu a răspuns:

Intrebarebig grine ce ai aruncat pixul cu gel rosu pe geam?laughing
Apoi petele se scot cu acetona sau cu gel antibacterian sii..cica scrie aici ca merge cu fixativlaughingsi dupa speli binelaughing Nu stiu poate mergehappy:*
Baftahappy
Funda pleasehappy

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Incearca cu cif