| nicko a întrebat:

Cum se cheama tipul de muzica pe care o canta Enrique Iglesias, Inna Hot, Play and Win, Smyley, Beyonce? house sau dance...sau ...cum?

12 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu prea ma intereseaza cum se cheama tipul muzicii, insa si eu ii ascult pe toti cei de mai sus si multi multi multi altii big grin

| SweetCandy a răspuns:

Muzica pop

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Unii spun pop.
Eu spun comerciala.

| YepIsSuspended a răspuns:

Enrique Iglesias-pop/rock.
Inna-dance si techno.

Play and Win-techno/house.
Smiley-r&b.
Beyonce-r&b pop pop/rock.

| kayan a răspuns:

Oriental folk...

| Dior a răspuns:

Fiecare canta in felul sau.

| stealthb a răspuns:

Proasta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se cheama tipul de muzica pe care o canta Enrique Iglesias

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se cheama chrismas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dance

| Stef_1270 a răspuns:

In primul rand nu poti sa-i pui pe toti la un loc, fiecare cu stilul lui:
1. Enrique-Pop, dar mai mult lacrimogena:-p, deci pop-lacrimogenna
2.Inna(eu stiam ca e doar Inna nu si Hot.ca aia e mel)e o combinatie house cu dance, deci house-dance
3.Play and Win-nu prea au facut ei melodii house.mai mult pop, dar cand colaboreaza cu cineva de ex cu Inna. Ce canta ei in mel e 100% house.
4-Beyoncelove struck-pop si putin Rn&b(sau cum so scrie)