| NumeNou a întrebat:

Cum se face budinca? ( reteta ),

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| darkgirl58 a răspuns:

Buna la un plic de DR Oetker se pune un pahar cu lapte(250ml) si se bate putin sa nu se faca cocoloase apoi torni compozitia obtinuta intr-un vas o pui la fiert si mesteci in continuu in ea pana se ingorasa pofta buna happy

| Draguzza_Mirabela_1980 a răspuns (pentru darkgirl58):

Dr oetker nu se mai foloseste

| HardCandy a răspuns:

Pai daca ai cumparat budinca la plic iti arata reteta pe spate. Daca vrei sa faci intra aici- http://www.gustos.ro/retete-culinare/budinca-de-ciocolata.html

| BlaaBlaa a răspuns:

Ia un plic de Dr Oetker Original Pudding si scrie reteta pe spate. Succes.