| Zaho a întrebat:

Cum se face un meme? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Astea se pot face in multe feluri:
1. Prin paint, cel mai simplu, trebuie doar sa ai putin imaginatie, asta daca vrei sa creezi tu, daca nu, uitate la varianta 2.
2. Cu photoshop la fel, poti creea sau folosii tu, v-a trebuii sa iveti putin photoshop cum sa decupezi si sa lipesti fata acelor "personaje" in anumite locuri.
3. Cu photoshop si o tableta de desenat, o conectezi la pc, desenezi, apare desenul in photoshop, si le asezi cum vrei tu, adaugi un text si gata.

2 răspunsuri:
| Sasha1507 a răspuns:

Un ce?

| teo412001 a răspuns:

Pe telefon (android)e o aplicatie free.