| asdaf a întrebat:

Cum se facea chestia aia la facebook ca sa nu poata vedea nimeni fotografia de profil?

Răspuns Câştigător
| Juncu_Raluca_1993 a răspuns:

Te duci in albumul foto si dai click pe poza respectiva. In dreapta sus, in paralel cu poza, scrie numele tau si imediat sub scrie data de cand e fotografia. Langa chestia cu data, ai o optiune acolo in care poti sa iti alegi cine sa vada poza : public, friends, only me, custom. Sper ca te-am ajutat big grin

1 răspuns:
| DianaIstratii a răspuns:

Daca ai in vedere ca sa ai un profil privat, intra aici:
http://www.facebook.com/settings/?tab=privacy
da click pe PERSONALIZAT ->si aici la Vizibil pentru alege ->Prieteni ->click pe -> salveaza setarea Enjoy! Ai profil Privat! (doar prietenii iti pot vedea profilul)

Bafta!:)[si sper ca asta ai avut in vedere]...;)