| AndreiEN a întrebat:

Cum pot sa imi fac fotografia de profil de pe facebook privata, adica sa nu o poata deschida nimeni?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate sa o faci asa cum doresti doar daca aceasta fotografie este alta fata de cea pe care o ai la coperta. Si procedezi astfel : faci click pe ea, se va deschide in pagina unde in mod normal ar vizualiza-o toti dar te duci in dreapta si acolo unde scrie data (ziua in care ai incarcat-o) exista un insemn mic pe care faci click si selectezi sa fie vazuta doar de tine. Iti va aparea un lacatel dupa ce ai facut opreratia asta si din acel moment nimeni nu va putea sa ti-o acceseze.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La ce iti mai pui poza daca nu vrei sa fie vazuta de nimeni? Facebook este un site de socializare.P.S.De ce iti mai faci si cont la Facebook? Penibil!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate!
Fotografia de profil si cea de coperta pe facebook sunt INTODEAUNA PUBLICE!
Doar pentru celelalte fotografii pe care le postezi pe facebook pe pagina ta poti alege un anumit nivel de audienta(public, prieteni, doar eu...)!