| alexe333 a întrebat:

Cum se numea programul cu ajutorul caruia puteai sa asculti muzica in timp ce navigai pe net?

Răspuns Câştigător
| Cludiii a răspuns:

Winamp 5, 6. este un program in care poti asculta muzica si are fereastra speciala pentru internet.Adica in timp ce asculti muzica navighezi pe internet pe aceeasi pagina. Funda?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| G a răspuns:

Sunt mai multe. laughing windows media player, winamp, itunes. sau poti sa asculti chiar si de pe youtube.com/trilulilu.ro, intr-o fereastra ai youtube-ul/trilulilul si in alta paginile tale de net.

| Raluuuuu a răspuns:

Ferma de muzica.ro

| FitsuicaDeHartieSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Aaa, Youtube? BsPlayer? Winamp?

| LadyClouds a răspuns:

Winamp

Întrebări recente