| ioana181 a întrebat:

Cum se numea un joc mai vechi in care erau doi vecini si unul dintre ei intra in casa celuilalt si ii facea farse?

Răspuns Câştigător
| daηă a răspuns:

Neighbours From Hell

era un om gras si unu care intra in casa si ii facea tot felul de farse laughing

ador jocu il am si pe cd big grin

Paa:X

9 răspunsuri:
| Frau a răspuns:

Ooo iubeam jocul acela:X:Xtrebuia sa fi rapid. frate ce imi placea cand se enerva grasanullaughing

| Momo_4574 a răspuns:

Neighbours from hell

| JsBeibDOLL a răspuns:

Neighbours from hell? Il jucam si eu mai demult

| Bilqux a răspuns:

Neighbours From Hell! il am si eu! e super jocul! Neighbours from Hell si Neighbours from Hell 2! imi plac ff mult!

| incandescentul a răspuns:

Neighbours from hell

| Cricket_3428 a răspuns:

Neighbours form hell laughing a fost funny la vremea lui.

| rüya a răspuns:

Neighbours from hellwinking

| Meluma a răspuns:

Neighbours from hell.

| CrystalAngel a răspuns:

Cred ca "neighbours from hell"?