| Boomzz2012 a întrebat:

Cum se numesc actorii de la Iubiri Secrete de pe Prima Tv?

Răspuns Câştigător
| TraficantDeVise10 a răspuns:

Alin Brancu (Radu Maris)
Cătălin Stănciulescu (Andrei Maris)
Raluca Culda
Anca Tivadar
George Simion
Carmen Prodan
Marian Popescu
Viorica Vasile
Raluca Tonea
Horia Lupan
Eliza Dobre
Aniela Doinea
Mihaela Pauliuc
Bogdan Marghidan

Nu stiu numele personajului pe care il interpreteaza, cauta fiecare actor si vezi poza cu el, o sa-ti dai seama cine e!

14 răspunsuri:
| AdDa1502 a răspuns:

1.Radu maris(alin brancu)
2.Andrei maris(catalin stanciulescu)
3.Delia dragnea(anca tivadar)
4.Anda popescu(aniela doinea)
5.Eugen maris(George Simion)
6.Valeria maris(Carmen Prodan)
7. Mircea maris(marian popescu)
8.Laura condrea(raluca tonea)
9.Aurel duta(horia lupan)
10.Madalin duta(bogdan marchidan)
11.Ionut maris(matei huidu)
12.Alexandra condrea
13.Cornelia anghel
14.Maria anghel(raluca culda)
15.Geta duta(radu viorica)
16. Takishi (onagi asusi).

Sper ca te-am ajutat. Funda?:-D:*

| maryutza_6974 a răspuns:

Radu=alin brancu; andrei=catalin stanciulescu; delia=anca tivadar; eugen=george simion; valeria=mihaela carmen prodan; mircea=marian ionel popescu;

| lolita_7996 a răspuns:

Sper ca in viata de zi cu zi este mai atenta la detalii.Anda sper ca ai avut ceva de invatat din acest rol interpretat de tine.Banii sunt utili dar nu aduc niciodata fericirea ci numai nacazuri.Esti o draguta.

| yoscabosu a răspuns:

Am o intrebare... delia si radu in realitate sunt iubiti

| Ramona97 a răspuns (pentru yoscabosu):

Nu chiar au declarat intr-un interviu. daca vrei il gasesti pe youtube

| RoxanaDanielaFata a răspuns:

Rudaru Loredana-iulia
Marian ionel-mircea
anca tivadar-delia
alin brancu-radu
huidu matei-ionut
natalia-cebanu-irina
emanuela radu-raluca
aniela doinea-anda
carmen prodan-valeria
george simion-eugen
eliza dobre-alexandra cea mica
gabriel mamiron-sorin
iani gheorghe-iani
sper ca te-am ajutat cat de cat

| AndyAndrey35 a răspuns:

Nu,, yoscabosu'', delia si radu nu sunt iubiti. Acesta este un serviciu de al lor.

| Crys_Crystyna_1995 a răspuns:

Cum se numeste ioana?

| Deyya_Smekerutzza_1994 a răspuns (pentru AndyAndrey35):

Dar ioana si andrei? am auzit k is impreuna?

| Dorobantu_Andreea_1991 a răspuns:

Catalin stanciulescu(andrei marish) gheorghe iani (iani mamiron) gabriel mamiron(sorin mamiron) aniela anca doinea (anda) luisa purdescu (simona grigore) matei huidu( ionut) anca tivadar (delia) radu emanuela elena (raluca) christina gavriloiu(ioana) alin brancu (radu marish) radu virgil comisarul coman raluca culda(maria) carmen prodan (valeria) george simion (eugen) mai departe scrie in carte unii dintre ei sunt din sezonul 3

| Maria_Daniela_1996 a răspuns:

Vreau sa stiu si eu cum se numeste personajul lili asistenta lui radu maris...

| doru2012 a răspuns (pentru Deyya_Smekerutzza_1994):

Daca vreti id lu., Cristina gavriloiu eu am vb cu ia si este chiar Cristina mi, a dat si web cristina_gavriloiu16

Alte răspunsuri
| Patriciu_Petruta_1990 a răspuns:

Dodel cum se numeste mersi