| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numeste melodia dupa coloana sonora la terminarea emisiunii "Nora pentru mama 3", la implinirea a doi ani de "Kanal D"? Stie cineva?

3 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Cred ca este o melodia special creata pentru acea emisiune si nu apartine unei formatii.Nu cred ca face parte din repertoriul vreunui artist.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ca am 9 ani tu esti o mama de te uiti la nora pentru mama mama mea se uita ma cheama maria nu nu stiu imi pare rausad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba nu stiu dar daca o gasesti sa ne spui si noua ca avem nevoie de ea fara text happy