| larya234 a întrebat:

Cum se poate afla codul PUK la cartela vodafone? poti trimite mesaj gratuit sau poti suna gratuit? poate suna cineva pentru mine? va voi lasa nr meu prin mesaj. va raman datoare.multumesc anticipat.-fundita+vot folositor si inteligent.va rog urgent!

Răspuns Câştigător
| cristi13 a răspuns:

L-am trimis imi dai funda?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Codul PUK ti-l da odata cu cartela. Cartela era atasata de un fel de carton pe care tu il ai deja. Cauta-l! Codul PUK te ajuta sa deschizi telefonul in caz ca ai introdus codul PIN gresit de 3 ori, sau ti l-a furat cineva.Nu trebuie sa-ti stie nimeni codul PUK.Succes!

| emiluta2010 a răspuns:

Codul puk la cart. Vodafone se afla pe cartonul acela in care este prinsa cartela. acolo gasesti si nr. tau de tell si langa el codul puk. trebuie sa razui partea gri de pe el.

| StrongBoy a răspuns:

Poti suna de pe alt nr la relatii cu clienti si iti spun ei.