| Metempsihoza a întrebat:

Imi poate afla cineva codul puk daca ii dau un mesaj privat cu nr? Sunt pe vodafone. Va rog mult... incercati sa-l luati ca pe un favor, nu ceva care sa ma faca sa raman cu o datorie fata de voi big grin

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sună după un alt număr din aceeași rețea și afli ori intră la ei pe site, www.vodafone.ro
Pa, pa.

| Parvan a răspuns:

Daca ii dai mesaj privat cu numar nu are cum sa iti afle codul puk.Stiu asta din propria experienta.Plzz fundita!

| Metempsihoza explică (pentru Parvan):

Uite ca un prieten a reusit sa mi-l afle happy dar multumesc oricum foarte mult happy