| marianjack a întrebat:

Cum se poate fura la Barn Buddy daca vecinul are caine? (fundita)

Răspuns Câştigător
| geoanarandi a răspuns:

Se fura sh daca are mancare
u trebuiea sa-ti fixezi stratul de pamant din care furi in dreptul unde apare chenarul in care scrie ca te-a prins kainele
dai sa furi, te prinde cainele si iti ia banii dar n u are nimic sh dai in continuare sa furi de pulte ori pana cand o sa mearga
o sa-ti ia din bani dar daca dai la "my farm sus dupa ce furi dintr-o ferma iti da banii inapoi
adica dupa ce furi de la vecinul "x" nu dai pe ferma altui vecin, dai la my farm si iti da banii inapoi
funda!

9 răspunsuri:
| mika a răspuns:

Nu se mai poate fura acum, sau cel putin nu se merita efortul (am citit pe forumul jocului ca se poate fura, dai 100 de clickuri pe planta, furi planta si dupa dai refresh la joc si ti se pun inapoi banutii care iai pierdut ) o mare prostie parerea mea laughing

| DoomNEzeu a răspuns:

Imi pare rau sa iti spun dar nu se mai poate fura la burn buddy... toate metodele au fost masluite...

| cristina_3043 a răspuns:

Poti fura numai atunci cand cainele nu mai are mancare
altfel iti ia bani

| ilegale a răspuns:

Doar cand cainele este flamand nu are de mancare in rest nu. bine si o sa apara niste trucuri in curand cu care va putea fi ademenit. Sper sa nu fie scumpe rolling on the floor

| mady_3152 a răspuns:

Se poate fura doar daca cainele n are mancare.winking
te uiti la bolul lui...si daca e gol complet atunci poti sa i furi.
daca nu...nah.altcv nu stiu.succes:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate fura la barn budyy daca veciul are caine deci poti sa furi doar daca cainele nu are mancare:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| gavryl a răspuns:

Daca il mituiesti cu un caine care trateaza.

| KaneTheBigRed a răspuns:

Cainele dupa un timp adoarme si poti sa furi atunci.