| TheCreionel a întrebat:

Cum se pot face insigne, manual, sa le fac eu? ceva mai usor.

Răspuns Câştigător
| PinkBubblegum a răspuns:

Uite o idee:Faci rost de insigne vechi ( din acelea rotunde).Nu conteaza ce model au, conteaza ca sitemul de prindere sa mearga. Apoi poti sa iti faci modelul dorit pe PC si sa il imprimi pe hartie de transfer. Apoi pe o bucata de material pui modelul cu ajutorul hartiei de transfer si lipesti bucata de material de insigna cu ajutorul unui Superglue sau ceva de genul acesta.
Sper ca te-am ajutat:*
Funda?^^