| Buggy a întrebat:

Cum se pune o imagine la profil? Am incercat, dar n-am reusit.

Răspuns Câştigător
| Iubesc Limonada a răspuns:

In stanga unde la tine scrie logat ca Meline dai la editare profil iar acolo jos scrie imagine de profil. Apesi browser si apoi selectezi o imagine din calculatorul tau pe care o vrei la profil. Funda?

5 răspunsuri:
| alexutsuuu a răspuns:

Te duci la editare profil si iti alegi o poza dupa o incarci si salvezi. Fundita?

| Pinxiee a răspuns:

Pai dai la "Editare profil" si mai jos iti apare sa pui imaginea la profil, dai pe "Browse" si cauti in comp imagine pe care o vrei apoi dai pe "Open" si apoi pe "Salveaza profilul".

Daca ai facut asa si nu ai reusit, incearca sa iesi din cont si sa intrii iar...

Sper ca te-am ajutat.

Pusi` :*

| cosmina05 a răspuns:

Te loghezi dai la editare profil si dai jos unde srie browse alegi de unde iei poza si dai editeaza

| Aura a răspuns:

Vezi ca undeva in stanga iti scrie editare profil, dai acolo si dai in jos, si scrie undeva acolo,, browse" dai acolo selectezi imaginea, si apoi dai salvare profil. Bafta!

| x0xandra a răspuns:

Pai dai la editare profil si undeva pe acolo e o chestie langa ea scrie browse. Da browse si alege o poza de la tin edin calculator. apoi tio pune.fodita?