| Mirunikaa02 a întrebat:

Cum sterg un comentariu primit la o intrebare postata de mine?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, poti sa-ti stergi intrebarea. Intri la tine, la Intrebarile mele si ai optiunea Sterge intrebarea. Problema este ca nu o sa se stearga definitiv, fiindca are raspunsuri, dar nu o sa-ti mai apara la intrebarile tale, o sa ramana pe site ca postata de un anonim.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tu nu-l poti sterge. Il poti raporta, daca nu respecta regulile, esti senior si ai cel putin 5.000 de puncte ori poti scrie un mesaj din CONTACT, dai link-ul si rogi echipa TPU sa-l stearga, motivand si ce regula a incalcat. Numai bine!

| Mirunikaa02 explică (pentru Ioandelasal):

Dar macar intrebare pot sa o sterg. daca da cum?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Mirunikaa02):

Da, poti sa-ti stergi intrebarea. Intri la tine, la Intrebarile mele si ai optiunea Sterge intrebarea. Problema este ca nu o sa se stearga definitiv, fiindca are raspunsuri, dar nu o sa-ti mai apara la intrebarile tale, o sa ramana pe site ca postata de un anonim.