| Iuliana202 a întrebat:

Cum te faci vip pe imvu? Si consta? Cat? Vreau un raspuns concret. Dau Fundaa

2 răspunsuri:
| Casillias1 a răspuns:

Vip te faci daca cumperi credite multe(le poti cumpara depe www.imvu.com), depinde cat cumperi

| sweetgirl_2938 a răspuns:

Poi trebuie sa platesti un dolar pe luna. Dar eu tias recomanda sa nu te faci pentru ca:
- trebuie sa dai codul la card
-cine stie poate iti iau toti banii de acolo te falimenteaza:))
-si dupa riscu dea a-ti fi fura contul o sa fie mare
-sau poti sa te faci vip fara bani cu www.imeved.ro
-da nu trebuie sa intri 2 zile pe internet dupa.
-si poate sa iti fie furat contul;)
bafta si daca vrei sa intri du-te pe www.imvu.com dai acolo pe credits dupa la buy credits si ai asa la vip:VIP Club
Vezi toate Beneficii VIP
Prima lună pentru 99 cenţi!
5, 000 Credite pe lună
Numele de înregistrare
VIP Badge
VIP puteri speciale
$9. 99 valoare de doar
$0. 99
prima lună
bafta. daca vrei mai multe chestie si detalii despre imvu, credite, badges si altele adauga-ma :ecaterina305