| AmandytaErhan a întrebat:

Cum va pare piesa "Billionaire" de Travie McCoy si Bruno Mars http://www.youtube.com/watch?v=BVxT_c5S5xg? dau funda raspunsului asemanator cu al meu

Răspuns Câştigător
| Соlorful a răspuns:

Imi place mult! tema melodiei inspirata, versurile frumoase, partea instrumentala reusitawinking de nota 10! happy:*

6 răspunsuri:
| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna.
Imi place foarte mult aceasta melodie:X Mie una mi se pare chiar super. Tie, cum ti se pare?batting eyelashes.

| Marina_4164 a răspuns:

Este frumoasa...

funda?:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai o sa dai funda celui care iti spune ca e frumoasa happy
Nu zic ca nu e, dar nu prea ascult genu` ala de muzica.
Piisu` happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E frumoasa... si intr-un fel e trista si te face sa te gandesti la multe lucruri

| SebySZ a răspuns:

Foarte tare (parerea mea )

| martinel003 a răspuns:

E normala adica buna