| CrIsSLoveCristi a întrebat:

Cum vi se pare telefonul Sony Ericsson Vivaz?

4 răspunsuri:
| CrIsSLoveCristi explică:

Nu vreau sa il cumpar pentru ca am deja:)) pe culoare visiniu.adica cv de genu visiniu-mov...is pe net destule poze
ca aspect mi se pare suuuper pentru o fata:X::X.dar in rest.nu prea;))

http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Gagicaru a răspuns:

Nu il prea recomand il are un prieten si deja se plange de el

| Karate4Ever a răspuns:

Nu e bun in general Sony Ericsson sunt slabe au bateria proasta merg greu se strica repede

| kate19 a răspuns:

Eu doar l-am butonat la altex, dar mi s-a părut super tare - şi nu eram de obicei fan ericsson happy