| anonim_4396 a întrebat:

De ce porneste telefonul greu? Sony Ericsson Vivaz.

4 răspunsuri:
| Nestle a răspuns:

La majoritatea smartphone-urilor dureaza un pic mai mult pana se aprind, nu mai e cum era la Nokia 1100, in 5 sec. Depinde ce intelegi tu prin greu. Eu am SE Xperia X10, iar varul meu are Desire HD si la amandoi sta cam 1 min si ceva pana se aprinde.

| MisterCMD a răspuns:

Aici ai un mod pentru vivaz. http://forum.dailymobile.se/index.php?topic=41328.0

ii mareste cu mult viteza lui. dar trebuie sa ai telefon hackuit ca sa o instalezi si atunci cand instalezi demarcheaza chestia aia cu bluetooth pentru ca daca ramane marcata iti dispare radio si iti apare bluetooth in folderul aplicatii

| IancuSilviu a răspuns:

Ori e softul vechi.ori ai memoria prea incarcata

| Laura_6219 a răspuns:

Din cate știu e un telefon foarte bun asa ca ai putea avea probleme cu software-l dacă se deschide greu sau memoria încărcata.