| anonim_4396 a întrebat:

D unde pot downloada melodii fara videoclip pe care sa le pot transfera din laptop in telefon?

Răspuns Câştigător
| Anabeth a răspuns:

Pai... poti downloada direct pe telefon de pe internetul pe mobil de pe siteul www.waptrick.com si pentru a download melodii fara videoclip iti recomand site-ul www.roomp3.com ( si eu il folosesc, este foarte bun).

Sper ce te-am ajutat,
Pup, I ♡ The SunShine。

3 răspunsuri:
| Ionut_7740 a răspuns:

De pe youtube printr-un program \\ http://dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-YouTube-to-MP3-Converter.htm // acesta este. sper sa-ti fie de folos.

| Lena_8278 a răspuns:

Incearca VDownloader e foarte bun il am si eu, si dupa instalare selecteaza "mp3(audio only)" si gata happysper sa-ti fi fost de ajutor tongue