| andreig a întrebat:

Da-ti citate/statusuri in italiana dar sa le si traduceti big grin

Răspuns Câştigător
| Mar a răspuns:

Http://www.yahoostatus.ro/statusuri-italiana.php. tradu-le pe google translate;)

7 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Hai, ca asta e tare! La ce naiba iti trebuie statusuri intr-o limba pe care n-o cunosti?
Daca vedeai la vreunu' un status si ne intrebai ce inseamna, mai intelegeam, dar asa... e tare! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il primo amore non si scorda mai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L'amore e una farfalla se la strigi troppo muore.troppo poco e vola via-Dragostea este ca un fluture daca il strangi prea tare moare si daca il strangi usor zboara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt aici. o sa fim mereu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti voglio nella mia vita. Ti amo tantisssiiiimo. (te vreau in viata mea. te iubesc foarte mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se nn capisci la lingua xk ti serve?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ogni minuto penso a te. [in fiecare minut ma gandesc la tine.]