| SmileAgain a întrebat:

Da-ti-mi un banc foarte foarte amuzant!

Răspuns Câştigător
| Florinnnnnnnn a răspuns:

O femeie avea un papagal si vroia sa plece la tara ea se gandea ca daca il lasa in vagon aude numai prosti si il lasa la mecanicul de tren, pleaca trenul scoate mecanicul capul pe geam si zice ce p.a mea a inceput sa ploua din senin mai merge scoate iar capu pe geam si venea un tunel atunci el baga capul inapoi in tren si zice daca nu feream capul beleam p.a merge ce merge si si un om tragea de o vaca sa se scoale dupa sine mecanicul scoate capul pe geam si zice f...o ba sa se scoale ajunge femeia la destinatie merge acasa si vine popa cu botezul arunca popa cu aiazma si zice papagalul ce p.a mea ma a inceput sa ploua din senin preotu la ce a zis papagalul a vrut sal loveasca se fereste papagalul si zice daca nu feream capul beleam p.a atunci femeia lesina apoi papagalul zicand f...o ba sa se scoale. Sper ca ti-a placut bancul.

4 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Stii care-i numarul dragostei?
hai 5 minute la mine, ca in 9 luni vom fi 3

| CosminC86 a răspuns:

Sa impingi o baba pe scari, si s-o intrebi de ce alearga.

| Petru54321 a răspuns:

Merge Alinuta prin padure,trista, trista, cand il vede pe Tarzan, imbracat in piele, caruia i se vedea p==a.Alinuta intreaba:-Ce este asta Tarzan?;=O seringa; vrei sa te intep?;-Bine.; O inteapa Tarzan pe Alinuta si amandoi plecara fericiti, mai departe.; Se intalneste cu Mama Paduri si ii povesteste de Tarzan.; Cum auzi baba scuipa tare si zisa:-Al dracu, mie mi-a zis ca e suzeta.

| LEPADATUEDUARD a răspuns:

Un barbat ii spune prietenului sau:

- Sotia mea tine o cura de slabit de trei saptamani.

- Cat a pierdut pana acum?

- Doua saptamani.