| Slavic a întrebat:

Daca ai cistiga la loteriie ce ai face cu banii cistigati?

Răspuns Câştigător
| KLU a răspuns:

As cumpara site-ul TPU si nu as mai da voie user-ilor sa posteze intrebari idioate...

aici nu e cazulwinking

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Depinde si cat as castiga. Daca as castiga o avere ar fi un vis devenit realitate. In primul rand as achita datoriile familiei. Apoi as dori sa am o locuinta a mea. Probabil as dori sa investesc. O afacere de familie ar fi printre primele optiuni. Nu m-ar schimba foarte mult. Doar ca mi-as permite sa nu am probleme de vestimentatie si problema zilei de maine. Dar nu sunt genul care sa arunce cu banii de pe azi pe maine.

| anad a răspuns:

Mi-as cumpara un loc sub soare(adica unde este tot timpul soare) si as sta, si as lenevi, si n-as mai face nimic, nimic!(oare cat ar rezista un om invatat tot timpul sa faca si sa raspunda de ceva?)

| Gizăz a răspuns:

Dacă aş cîştiga mi-aş cumpăra o super casă în Sibiu(oraşul natal şi totodată cel mai frumos din ţară), aş renova locuinţa părinţilor; mi-aş lua o maşină super, aş face o călătorie în jurul lumii şi restul la bancă. Pe urmă m-aş plimba pe undeva în fiecare vară şi iarnă.

| GiuliaTamas a răspuns:

I-as consuma nu? laughing

| Brotacelu a răspuns:

Daca...
Decat sa ma gandesc la asta mai bine beau o bere big grin

| Ana213 a răspuns:

I as baga in buzunar.

| pitesti a răspuns:

Ti i-as da tie pe toti.

| Agnuluc a răspuns:

Mias parasi femeia laughing astept funda laughing

| sakurabutterfly a răspuns:

As muri de nesomn pentru ca m-as gandi tot timpul ce ar fi mai bine sa fac cu ei, care dintre visuri m-ar face mai fericita odata realizat, si mai ales ce sisteme de securitate sa folosesc ca sa protejez suma respectiva de potentialii hoti. uneori asa ceva nu e deloc o bucurie, ci chiar o pacoste, cunosc persoane care au innebunit din cauza asta.

| enya_2479 a răspuns:

As investi in afaceri, as dona unor camine si as ajuta niste copi care invata bine si nu au conditi materiale bune de acasa happy

| Metaler a răspuns:

As dona jumatate din ei la un centru de plasament si restul in uz personalbig grin

| GabYtZzU a răspuns:

I-as investi intr-o afacere pentru a-i inmulti. Dar restul?big grin