| TrollingFace a întrebat:

Daca ai putea sa calatoresti in jurul lumii, unde ti-ai incheia aventura?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In Romania.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Exact in locul de unde am pornit.
Ori ai pus intrebarea la misto, ori nu prea stii ce inseamna "in jurul".

| thegreatgatsby a răspuns:

Acolo de unde am plecat. Ca doar asa faci inconjurul lumii, pleci din Bucuresti inspre est si ajungi tot in Bucuresti dar dinspre vest. laughing) get it? lol

| Owakey a răspuns:

Bună!

Aş încheia-o acasă.

Baftă!

| iEmonel a răspuns:

In mormant.

| YoOYoO a răspuns:

Un loc unde este o tona de mancare =p~(egal p scortisoaralaughing) adica pe insula Mesteca si Inghite

| RaduCata a răspuns:

As pleca din Romania, cu balonul, as vizita toate tarile si orasele lumii as sta un an in Dubai, 3luni in Haway 5 saptamani in Los Angeles, o saptamana in Kongo prin celelalte tari/orase as sta o zi si dupa acea m-as intoarce in Romania.

| alledawn a răspuns:

In Palma de Mallorca sau Londra clarr love strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

pai. in Japonia este o tara incredibila; x

Am fost si criar vreau sa mai fac inca o vizita; x; x; x

| DeeaLoVe012 a răspuns:

In paris orasuj indragostitilor...

| RikudōSennin a răspuns:

Mi-as porni-o din Romania si mi-as termina-o pe o insula bogata in alimentatie unde sa-mi petrec restul zilelor...

| Jessiiica a răspuns:

New York...clarrr love struck