| MrWrestleMania a întrebat:

Daca am un stick numai cu un joc pentru ps2 si bag stickul in ps2 (ca vad ca are 2 de-alea de usb) jocul va merge? As incerca da nu am inca un stick cu destula memorie si va intreb daca merge ca sa stiu daca sa mai iau un stick cu capacitate mai mare.

Răspuns Câştigător
| ZuppyIzzy a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai jailbrake la ps2, si stickul trebuie sa fie in format FAT32.

1 răspuns:
| AntonyoBoss a răspuns:

Pai parerea mea este ca o sa mearga dar trebuie sa ai un program sau ceva de genul pe PS2 ca nu o sa meaga si ai putea sa iei pe un blank jocuri