| Andreiblabla a întrebat:

Daca am un zbor cu 2 escale din aeroportul Otopeni, pot sa-mi iau biletul din aeroport pentru toate cele 3 zboruri? Cu cate ore inainte de zbor pot sa imi iau biletul de la aeroport?

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Toate cele trei bilete ti se vor da la imbarcare. La check in.

Te'as sfatui sa mergi mai devreme pentru a putea cere si primi loc la fereastra.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce zboruri sunt, daca sunt lowcost iti faci singur check in ul online la toate zborurile.

daca nu e low cost si biletele sunt luat ca si unul singur (nu separat) atunci la primul check in ti se vor da toate biletele.

La aeroport iti iei biletul atunci cand se deschide check in ul pentru zborul respectiv, de obicei cu 2-3 ore inainte