| sunny77 a întrebat:

eu o sa zbor cu avionul Bucuresti-Mumbai si am 2 escale, la primul zbor il am cu cei de la tarom(care au cantitatea maxima de 10 kg la bagajul de mana) iar urmatoarele doua zboruri le am cu cei de la emirates(care au cantitatea maxima de 7 kg la bagajul de mana).in conditiile astea ce greutate imi fac bagajul de mana? si cum sunt asezate locurile, cate 2 sau cate 3?

Răspuns Câştigător
| MitroKta a răspuns:

Cred ca va trebui sa il faci de 7. La dimensiuni de obicei nu controleaza, dar la greutate intotdeauna. Locurile sunt de obiei cate 3.

3 răspunsuri:
| AxelBv a răspuns:

Iti faci bagaj de 10kg si dupa prima escala mai scoti ce ai de vreo 3 kg.

| sunny77 explică (pentru AxelBv):

E si asta o idee laughing))))))) dar nu prea stiu la ce sa renuntlaughing)))))))))))))

| doxatuVexxatu a răspuns:

Cate 7