| YumiSukinanda a întrebat:

Daca am vb cu cineva pe mess, si am dat la conversation history, pot sterge conversatia de acolo, ca vine cineva la mine si trebuie sa ii arat o conversatie si nu stiu cum sa fac sa o sterg. Funda!

2 răspunsuri:
| MicutzaRuxi a răspuns:

Da, poti: Messenger-Conversation History-Delete Entire History(colt dreapta sus-o imagine cu o foaie si un cos de gunoi). Asa vei sterge intreaga conversatie cu persoana respectiva. Sper ca te-am ajutat!

| PinkDea a răspuns:

Da o poti sterge sau intra pe mail la conversati si o stergi de acolo tongue