| catthshshshs a întrebat:

Daca ar fi sa va faceti un blog (sau daca deja aveti unul), despre ce ar fi acesta?

8 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Heii!
Despre make-up; coafuri. : x
Sau poate ca muzica.
Bafta!

| Chαяtreux a răspuns:

Muzica, sau societatea in care traim.

| ςгเรtเภยкค a răspuns:

Buna pai ori despre muzica ori despre animale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre cum e să faci un blog.

| Zeflemitoarea a răspuns:

Prefer să citesc bloguri, de fapt, anumite bloguri. Am încercat o dată să îmi fac un blog, dar mă descurc mai bine aici, decât acolo. Probabil aş critica majoritatea lucrurilor, dacă mi-aş face calumea un blog.

| Brotacelul a răspuns:

Eu lucrez acum la un blog, pe ucoz.ro, despre turismul in Romania (destinatii mai mult sau mai putin cunoscute).

| vampir004 a răspuns:

Citate,imagini etc

| anutatuca a răspuns:

Imagini filme muzica mesaje