| AndraSt a întrebat:

Daca ati muri astazi, maine ce ati face?

Răspuns Câştigător
| CeQe a răspuns:

Traim degeaba pe lumea asta, muncim 10 ore pe zi sa ai ceva in casa apoi maine mori, ca si cum ai muncit degeaba.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Acolo in rai as fi mecanic pe locomotiva electrica.

| cristianorudi7 a răspuns:

Pe mata

| Alyra a răspuns:

Aş mânca o îngheţată cu bunica mea, aş zbura împreună cu porumbeii albi (sper!)şi aş plânge că am murit. crying

| anutza a răspuns:

As privi de sus cum imi mananca rudele coliva laughing

Răspuns utilizator avertizat
| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

M.as odihni in pacelaughing

| ChickSWhisper a răspuns:

As sta de vorba cu un vierme in sicriul meu.

| мαяdυк a răspuns:

As lua-o de la capat

| ChrisIwal a răspuns:

Nu stiulaughing
glumesc
In primul rand as manca o pizza
2.M-as uita la Step up 3
3.As juca football
4.M-as gandi ce viata awesome am avut

Astea in caz ca ajung si sper Doamne in raiwinking

| Autumn_8765 a răspuns:

M`as descompune, nu ai idee ce bine as arata rolling on the floor)

| cristina107 a răspuns:

As fi in rai

| Mary_9238 a răspuns:

As alege sa bantui pe strazi si sa-i pot face pe toti care m-au descurajat,m-au invidiat,nu m-au iubit,au fost falsi cu mine, m-au inselat, m-or parasit etc. si i-as face sa pateasca la fel! Mi-as distruge sufletul numai sa le arat ca desi am fost buna cu altii si uneori chiar am scapat de sub control...ca viata nu-i roz si ce dai aia primesti!