| Pawesome a întrebat:

Daca ati putea sa alegeti un utilizator TPU si sa-i stergeti contul care ar fi?

5 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

De exemplu, caută utilizatorul ady46 şi vezi că din 10-12 întrebări câte are, 11 sunt aberaţii. Exact acelaşi principiu se aplică utilizatorului POCAITUL, POCAITUL PORNO sau DiamantulCelest (care sunt una şi aceiaşi perdoană) ale cărui inepţii şi aberaţii sunt de domeniul josniciei şi al bătăii de joc, că nu găsesc acum destule invective... sotogrande la fel, e nou tâmpitul ăsta. Scrie nick-urile la "Caută" şi-o să vezi...Şi lista ar putea continua.

| NoNameJunior a răspuns:

I-as sterge contul lui @Marioara1.
ma enrveaza la culme!

| FucktheSystem a răspuns:

Dacă ar fi după mine ar dispărea jumate din useri...

| CosminHaarp a răspuns:

Celor care chiar nu le pasa de site celor care injura sau alte din astea

| andreeafrumoasa a răspuns:

Cei care se iau de mine si ma injura, nu neaparat pe mine si pe ceilalti!