| AndreYutzUU a întrebat:

Daca ati putea sa creeati propria lume, cum o veti crea? si ce nume i-ati pune? Funda la cel mai interesant raspuns.

8 răspunsuri:
| さいゆき a răspuns:

O lume a mea...ermh. Am deja o lume a mea in care mai stau din cand in cand atunci cand vreau sa scap de mizeria din jurul meu.
Lumea mea ar fi o lume fara prostia care e acum, fara manele, fara pitipoance si cocalari.
Ar fi o lume la fel ca cea in care traiesc acum dar fara lucrurile de mai sus.
Aceasta lume nu ar fi una perfecta insa ar fi suficient de buna pentru mine. Nu stiu daca i-as da un nume special, inca nu m-am gandit.

| CautNume a răspuns:

1)Taramul Salbatic
2)AntiJustinBiber
3)pamant alb si cer negru
4)toate obiectele sa fi colorate (dar nu roz si culori de-astea deschise)sa se vada contrastul misto
5)AntiDiaconesc
6)fara emisiuni tampite la tv(gen Dansez pentru Tine sau Burlacul)
7)oricine poate sa faca aproape ce vrea(interzis furatul, omoratul si sa se bata 2 sau mai multi cetateni Salbatici fara un motiv (nu neaparat foarte logic))

| DroGuleTz a răspuns:

Fata prosti laughing))

| bloodbaa a răspuns:

As faceo o lume haotica cu Zombie ca in animeul Highschool of the dead... ori as faceo ca in jocul Fallout 3. o explozie de radiatie in toata lumea in care sa nu mai existe nici o planta nimic. doar supravietuitori care sa se omoare pentru apa si mancare radiata. doar eu sa stau in buncar si sa fac ce vreau :) i.as pune nume ca in Fallout 3 >>>Wasteland
Poze: http://www.google.ro/......tp?/imgres

Asa sunt eu mai sadic >:) :D
Bafta!

| Villy0po a răspuns:

Lumea perfecta pentru mine ar fi lumea in care nimeni nu moare niciodata.Chair si atunci cand e lovit de masina, de tren sa se intample ca in desene tongue.Ar fi o lume mult mai buna fara copii abandonati,fara prostie, fara sinucideri, fara lacrimi si fara saracie.O lume toata plina de lucruri frumoase si oameni buni.Toti ne dorim asta, dar nimeni nu actioneaza...doar.speram.sad

| misu2315 a răspuns:

Jurasic parca rolling on the floor
numai cu violenta si oameni numai cu jumatate de cap.
fete dezbracate cu 5 sani
sa nu fie scoala
sa se manance numa pietre si margarina
in loc de dinti sa avem lumanari
in loc de urechi sa avem ciorapi
in loc de animal de companie sa avem extraterestri cu 4 nesuri si 5 ochi
drumurile sa fie facute din tepi si pe toate cladirile sa scrie TPU
si bineinteles eu sa fiu conducatorul sub numele de misu215

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as creea-o in imaginatie, ceea ce am facut deja^-^.Si chiar imi place cateodata, ma refugiez acolo.Serios,acum bat campii,nu fac asta,dar mi-ar placea sa am o lume a mea,iti dai seama,sef peste tot?!smugsi in plus,fiecare are lumea lui, din care poate unii nu au venit complet pe pamant, sunt cu un picior acolo si unul aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun raspunsul meu este unul simplu >>>control total