| anonim_4396 a întrebat:

Daca cineva mi-a dat ignore mai ii apare poza mea de la status?

Răspuns Câştigător
| fsdfsd a răspuns:

pai nu ai cum sa pui poze la status...decat sa pui pozele la avatar

10 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

Pai ca sa-ti dea ignore trebuie sa-ti stearga id-il mai intai asa ca n-are cum sa-i apara poza ta de la avatar

| mariusres a răspuns:

pai daca ti-a dat ignore nici nu te mai poate avea in lista. deci, nu are ce status sa vada.

| ELNuInvataMomentan a răspuns:

Normal ca nu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nik

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aia ma intrebam si eu cum sa vad cine mi-a dat ignor si daca mai vad... da nu poti vedea la staus poza ci la avatar...happylaughinglaughinglaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Criss_1986_criss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu poti sa vezi ca si eu am incercat sa vadbig grintongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ignore inseamna stergere... eliminare din lista.winking.asa ca stai calm...nai sanse sa se mai vada cv.laughing...